tristan tresar – trenerem w ONi Uczą

Od 21/05/2018ONi Uczą

Najwyższa pora przedstawić osoby zaangażowane w projekt ONi Uczą! Na pierwszy ogień trener naszych uczestników – poznajcie tristan tresar!

“z zawodu jestem sprzedawcą. zawodowym sprzedawcą. w projektach, które prowadzę pracuję również jako trener biznesu, menedżer i konsultant.
prowadzę swoje autorskie warsztaty takie jak: algorytmiaSprzedaży; kompetencyjna instrukcja obsługi oraz symulacyjne gry biznesowe z cyklu kolizjeInwestycyjne. wszystko co robię, ma swoje źródło w dowodach naukowych (evidence-based). opracowałem autorskie koncepcje doskonalenia kompetencji 3.12.48 i 1.4.16. metody te polegają na dekompozycji kompetencji i doskonaleniu pojedynczych zachowań. jestem właścicielem firmy tristan tresar™ – edukacyjnego butiku wdrożeniowo – konsultacyjnego. moje trzy liczby to 23. 13.13. 23 to etatowe lata w sprzedaży i zarządzaniu nią. pierwsza 13 to 13 w zarządzaniu sprzedażą. druga to czas spędzony na uczeniu innych.

projekt ONiUczą dla mnie to urzeczywistnienie jasperskiej ideiUniwersytetu a po ludzku mówiąc zrealizowanie trzech uniwersyteckich zadań: pierwsze to badania, czyli wszystko co w projekcie robimy opieramy na badaniach, liczą się fakty i dowody. stoimy na barkach dwóch perspektyw: perspektywy fact-based worldview i nurtu evidence based. drugie zadanie to nauczanie. uczymy się uczyć metodami, które swoje oparcie mają w dowodach. do współpracy zapraszamy tych, którzy na nauczaniu się znają i nauczanie badają. I trzecie zadanie to wychowanie. Wychowanie sokratejskie tzn. że uczymy się wspólnie, nauczyciel i uczeń jest na tym samym poziomie. uczymy się od siebie nawzajem. dla mnie prowadzenie tego projektu, to duża odpowiedzialność i pokora. z mistrzami jednak wiem, że Nam się uda.”

Join the discussion Jeden komentarz

Skomentuj

13 − nine =

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.