ONi Uczą – startujemy z nowym projektem!

Od 14/05/2018ONi Uczą

A long time ago, in a far far… nie 😅

Może nie tak dawno temu, bo było to nie dalej niż dwa lata temu, nie tak daleko, bo w Warszawie, zrodził się pomysł. Musiał się zrodzić w czyjejś głowie – więc obarczmy tą odpowiedzialnością Tomasz Szklarski. Koncepcja była dość prosta – jak wykorzystać kompetencje sportowe w biznesie, w ramach kariery dwutorowej sportowców z niepełnosprawnościami. Żeby pomysł mógł zostać zrealizowany, potrzebny był ktoś, kto będzie w stanie zaprojektować proces pod względem dydaktycznym, a później go poprowadzić. I w tym miejscu pojawia się tristan tresar. Zapoznał się z koncepcją, przemyślał, przetworzył i… i w poniedziałek zaczęliśmy projekt „ONi Uczą”!

Na sali para sportowcy – z medalami olimpijskimi, mistrzowskimi, kadrowicze – ponad 187 lat czynnego uprawiania sportu. Bagaż doświadczeń, sukcesów i porażek.

Czym jest „ONi Uczą?”

To inicjatywa edukacyjna, projekt społeczny dla polskich parasportowców.
W trakcie jego trwania grupa nauczy się nowego zawodu, zawodu trenera kompetencyjnego.
Projekt to 128 godzin edukacji, nauki zawodu a po nim jego komercyjna kontynuacja, czyli uczenie innych. Podstawą projektu jest autorski program, idea WRC, czyli Wola/Wiara, Rygor, Cel – która swoje podstawy ma w nurcie evidence based.

 

Skomentuj

4 × one =

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.