Kontakt: +48 728 442 860

Poszukujemy kandydata do pracy zdalnej na stanowisku: Asystent ds. Administracji. Firma oferuje obsługę szkoleniową i doradczą w zakresie zatrudniania pracowników i wsparcia różnorodności w zatrudnianiu.

Asystent ds. Administracji – praca zdalna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie zestawień, dokumentów, raportów na potrzeby sprawnej pracy działu.
  • Umieszczenie bieżących informacji w mediach społecznościowych
  • Tworzenie szablonów dokumentów w Word i Excel.
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
  • Umiejętność pracy w Excelu (tworzenie tabel przestawnych i używanie podstawowych funkcji,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane),
  • Precyzja, dokładność, skrupulatność w pracy z dokumentami.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę zdalną,
  • Zadaniowy tryb pracy,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Służbowy telefon, laptop,
  • Elastyczny czas pracy.

Skontaktuj się z nami!

Napisz e-mail lub zadzwoń