Kontakt: +48 728 442 860

Dla naszego Klienta z branży HR poszukujemy Zdalnego Asystenta ds. Administracji Biurowej. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba, która ceni sobie spokojną pracę, powtarzalną. Zapraszamy do aplikowania.

Asystent ds. Administracji Biurowej – praca zdalna

ZADANIA

  • Praca z użyciem programów Word lub Excel w podstawowym zakresie
  • Wyszukiwanie danych w Internecie i innych źródłach i tworzenie z nich odpowiednich treści raportów,
  • Odbieranie i wysyłanie wiadomości mail z dokumentami niezbędnymi do realizacji zadań,
  • Tworzenie prostych prezentacji z przesłanych informacji,
  • Inne prace administracyjne, tworzenie pism, redagowanie informacji, raportowanie itp.

WYMAGANIA

  • Obsługa komputera, pakietu Office,
  • Podstawowa wiedza na temat ochrony danych osobowych (mile widziane),
  • Warunki do pracy zdalnej: sprawny komputer, aktualny pakiet MS Office,
  • Osoba zainteresowana pracą spokojną, powtarzalną, komunikatywna i dobrze zorganizowana,
  • Dokładność, spostrzegawczość, zmysł estetyczny, umiejętność dokładnego przepisywania danych.
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę,
  • Pracę całkowicie zdalną,
  • Pracę w godz.: 8-16,
  • Stabilne zatrudnienie.

Skontaktuj się z nami!

Napisz e-mail lub zadzwoń